Menüü
aq8t2195new.jpg (1)

Tule Saku meeskonda

Tõstukijuht hoolitseb selle eest, et tootmisliinid ja komplekteerimisala oleksid teenindatud ning tooted, abimaterjalid ja tühi taara ladustatud.

Operaator-seadistaja valvsa pilgu all valmivad kõrge kvaliteediga suurepärased maitseelamused.

Komplekteerija hoolitseb selle eest, et klientide tellimused saaksid lähetamiseks õigeaegselt ja kvaliteetselt komplekteeritud.

 Vaata meie tööpakkumisi:

Head ja tublid inimesed on kõikjal alati oodatud, nii ka meil. Sakus võivad leida rakendust väga paljude valdkondade spetsialistid – aktiivsed müügiinimesed, pisidetailides täpselt orienteeruvad finantsistid, innovatiivsed tootearendajad, toiduainetetehnoloogid, kohusetundlikud tootmisspetsialistid, pakendajad, kaubalaadijad, tõstukijuhid jt.

Pea kaks kolmandikku meie inimestest töötab tootmis- ja logistikaosakonnas ning üks kolmandik müügi- ja turundusvaldkonnas. Meie töötajate arv kasvab märkimisväärselt kevadel, mil võtame hooajaks tööle hulga tähtajalisi töötajaid ning kahaneb uuesti sügisel, kui hooaeg lõppeb. Samuti on Saku olnud alati huvitavaks praktikakohaks paljudele tudengitele.

Isegi kui hetkel ei ole ühtegi vaba või Sinule sobivat ametikohta ootamas, soovitame Sul endast meile ikkagi julgelt teada anda, et vaba ametikoha tekkimisel saame Sinuga ühendust võtta. CV-d ja nägemust, millises valdkonnas Sa Sakus sooviksid töötada, ootame e-postiga aadressile [email protected].

 

Tööpakkumised: