Menüü
Saku Originaal

Uus pakend!

Sel hooajal villime legendaarse Saku Originaali ka väiksesse pudelisse, et saaksime seda karget ja värskendavat jooki nautida mugavalt igal aastaajal ja igal sündmusel.

Battery No Calories

Uus!

Tuleme turule uue energiajoogiga, kus meile juba tuttav energiajoogimaitse on endiselt olemas, aga ära on võetud suhkur. See on vähem magus versioon meie juba tuntud, traditsioonilisest Battery energiajoogist. Et rõõm oleks täiuslik, tasub tarbida jahutatult!

Vichy Classique Blueberry

Uus Vichy Classique Mustikamaitseline vesi!

Mustikamaitseline karboniseeritud jook magneesiumi ja kaltsiumiga, millesse ei ole lisatud grammigi suhkrut. Tervislik värskendus kehale! Uus Vichy Classique Blueberry kannab Fitlap usaldusmärgist.

Vichy Vitamin Shape

Uus Vichy Vitamin Shape!

Fitlap soovitab! Meie suhkruvaba uus vitamiiinivesi sobib kõikidele tervisilikke eluviise harrastavatele inimestele. Õuna ja leedripuu maitsed teevad mõnusa hapu koosluse, samal ajal värskendades ja andes kõik vajalikud vitaminiinid, mida kehal vaja on.

Karl Friedrich Dunkel

Uus pakend!

Karl Friedrich Dunkel nüüd 0,5L pudelis!

Viimased uudised

Carlsberg Grupp kasvatas esimeses kvartalis müügikäivet veerandi võrra

Carlsberg Grupp kasvatas esimeses kvartalis müügikäivet veerandi võrra

28.04.22

Saku Õlletehase emafirma Carlsberg Grupi majandustulemused olid aasta esimeses kvartalis tugevad – kontserni müügikäive kasvas 23,6 protsenti 14,94 miljardi Taani krooni (2,0 miljardit eurot), kogu grupi lõikes müüdud jookide maht kasvas 9,1 protsenti 25,7 miljoni hektoliitrini.
Carlsberg Grupp lahkub Venemaalt

Carlsberg Grupp lahkub Venemaalt

28.03.22

Sõjategevus Ukrainas ning eskaleeruv humanitaar- ja põgenikekriis on šokeeriv meile kõigile. Mõistame karmilt hukka Venemaa invasiooni, mis on kaasa toonud palju hukkunuid, hävingut ja inimlikku tragöödiat.
Saku Õlletehas mõtleb aina rohelisemalt

Saku Õlletehas mõtleb aina rohelisemalt

23.03.22

Saku Õlletehase kõik joogid võib südamerahuga klaasi valada, sest iga sealt võetud lonks on iga päevaga aina rohelisem. Tehas panustab palju ressursse enda keskkonnajalajälje vähendamisse, see muudab joogitootja ka atraktiivseks tööandjaks. Uue generatsiooni jaoks on oluline töötada ettevõttes, kus saab ennast proovile panna, kuid millel on ka südametunnistus.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: [email protected]

 

SPONSORLUS:

[email protected]