Menüü
pealeht_banner_Saku.png
Kronenbourg 1664 Blanc 0,0%

Uus toode!

Õrnkollast tooni alkoholivaba nisuõlu Kronenbourg 1664 Blanc pakub puuviljast värskendust nagu teeb seda ka Kronenbourg 1664 Blanc - lihtsalt ilma alkoholita. Joogis kohtuvad  puuviljalisus ja tsitruse värskus. Põnevaks lisandiks on tuntav koriander, mis annab kokku eriliselt mõnusa ja nauditava maitsebuketi. 

Vichy Vitamix Sport

Uued Vichy Vitamix vitamiinide või ekstraktidega joogid!

Vichy Vitamix erinevate maitsetega joogid, mis on rikastatud vitamiinide või ekstraktidega, pakuvad korraga nii kosutust kui mõnusat janukustutust. Kahe armastatud maitse kõrvale oleme toonud kaks uut kergelt karboniseeritud funktsionaalset vett. Nendele on lisatud juurde ekstraktid, mis sarnaselt vitamiinidele turgutavad keha ja annavad lisa jõudu. Lisaks on veel väiksem suhkrusisaldus.

Saku On Ice Ploom

Saku On Ice tooted uues kuues!

Sellel kevadel lansseerime uue maitse Saku On Ice Ploom, mille toome turule täiesti uues pakendis 0,33L purgis! Lisaks saab uue välimuse ka juba tuttav Saku On Ice Tsitrus, mis on edaspidi lisaks 0,33L pudelile poelettidelt leitav ka purgis, et just sinul oleks valikuid tarbimismomendis!

Grimbergen Rouge Intense

Uus toode!

Grimbergen Rouge Intense on mõeldud kõikidele õllesõpradele, kellele meeldivad intensiivsed ja puuviljased maitsed. Õllele omane kerge linnase ja humala aroom seguneb kirsi mahlase, aga ka samal ajal ka happelise maitsega. Koos loovad nad lopsaka maitsekompoti, mida tuleb proovida ja nautida

Rock IPA

Uus toode!

Rock IPA on jõulise maitsega ale tüüpi õlu, kus mõrudust ja väge on tunda igas sõõmus mis sa võtad. Seda õlut juues tunned, et jõud tuleb sinusse ja intensiivne humala maitse paneb ka kõige karmima mehe naeratama!

Karl Friedrich Kali Apelsin

Uus toode!

Karl Friedrichi Kali on mõnusalt magusa, aga mitte liialt lääge mekiga ning sobib nii suviseks karastuseks kui ka õhtusöögi kõrval nautimiseks. Apelsinimaitseline Karl Friedrichi Kali mõjub värskendavalt kogu kaljakategooriale, üllatades unikaalse maitseelamusega.

TERE TULEMAST SAKU ÕLLETEHASESSE!

Saku Õlletehas on kujunenud Eesti joogitööstuse lipulaevaks, olles viimastel aastakümnetel osaks Eesti elust ja edust. Oleme joogitootjana ja läbi oma maitsvate toodete ning armastatud brändide tuntud pea igale eestimaalasele. Saku Õlletehase portfelli kuuluvad lisaks kodumaistele ja rahvusvahelistele õllebrändidele ka siidrite, long drink’ide, vee, energiajookide ja karastusjookide brändid. Anname iga-aastaselt suure panuse Eesti majandusse, kultuuriellu, spordi arengusse ning erilise kirega seisame Eesti õllekultuuri kõrge taseme eest.

Meil on Sulle pakkuda palju rohkemat kui lihtsalt suurepärast õlut. Püüdleme olla Sinu lemmikbaarmen mitte ainult töökoha, vaid ka suurepärase töökogemuse pakkujana. Nagu Sinu usaldusväärne baarmen, kes teab Sinu maitse-eelistusi, soovime me mõista Sinu karjäärialaseid ambitsioone ning tekitada Sulle meie juures hoitud tunne.

Viimased uudised

Carlsberg Grupp kasvatas müügikäivet, kasumlikkus mõnevõrra kahanes

Carlsberg Grupp kasvatas müügikäivet, kasumlikkus mõnevõrra kahanes

15.02.24

Nii Saku Õlletehas kui ka ettevõtte emafirma Carlsberg Grupp nendivad, et vaatamata keerulisele aastale saavutati mullu rahuldavad tulemused. Kontserni raporteeritud müügikäive kerkis 4,7 protsenti ulatudes 73,6 miljardi Taani kroonini (9,9 miljardit eurot). Kontserni raporteeritud tegevuskasum oli võrreldes möödunud aastaga väikeses, 3,2-protsendilises languses, ulatudes 11,1 miljardi Taani kroonini (1,5 miljardit eurot). Venemaa ettevõtte mahakirjutamine tõi Carlsberg Grupi jaoks kaasa kahjumi summas 5,5 miljardit eurot.
Turvalise autosõidu A ja O - see on Alkoholivaba Originaal. Vaid kolmandik autojuhte puhastab talve eel autol esiklaasi ja veerand vahetab kojamehi

Turvalise autosõidu A ja O - see on Alkoholivaba Originaal. Vaid kolmandik autojuhte puhastab talve eel autol esiklaasi ja veerand vahetab kojamehi

11.12.23

Saku Õlletehase tellimusel ja Norstati poolt läbi viidud sõiduharjumuste uuringu kohaselt kontrollib seitse autojuhti kümnest enne sügistalvist hooaega oma talverehvide mustri sügavust, samas vähesed hoolitsevad pimedal ajal parema nähtavuse eest – kolmandik puhastab tuuleklaasi mõlemalt poolt ning vaid veerand vahetab ära auto kojamehed.
Turvalise autosõidu A&O – see on Alkoholivaba Originaal. Iga kolmas autojuht kasutab autot maanteel peatades tulesid valesti, seades end seejuures suurde ohtu

Turvalise autosõidu A&O – see on Alkoholivaba Originaal. Iga kolmas autojuht kasutab autot maanteel peatades tulesid valesti, seades end seejuures suurde ohtu

15.11.23

Hiljutisest Saku Õlletehase tellitud ja uuringufirma Norstat poolt läbi viidud uuringust selgub, et iga kolmas autojuht ei lülita pimedal ajal sõidukit tee ääres peatades lähitulesid ümber ääretuledele (parktuledele), seades end ja teisi sellega äärmiselt suurde ohtu, kuna lähitulesid põlema jättes muudab juht autost väljudes end vastuliikuvatele sõidukitele sisuliselt nähtamatuks.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: [email protected]

 

SPONSORLUS:

[email protected]