Menüü
Saku Originaal 30

Saku Originaal 30

Saku Originaal Retro 0,5-liitrises pudelis on sel hooajal lansseeritav erikujundusega Saku Originaal, mis tähistab selle ikoonilise brändi 30. aastapäeva. Saku Originaal Retroga tähistatakse Eesti esimese tõeliselt lääneliku õllebrändi elu- ja edulugu. Pudeli kujunduses võetakse kasutusele 30 aasta tagune disain, tehes nii kummarduse 1990ndate esteetilisusele. Retrodisain viib lojaalsed bränditarbijad ajarännakule ja pakub palju taasavastamise rõõmu

Saku New England IPA

UUS JÕULUTOODE!

New England IPA on mõnusalt pidulik ja samal ajal rikkalike maitsetega õlu! New England stiili annab IPAle juurde pehmust ja ümarust. Õlu ei muutu niiviisi liiga äkiliseks ja humalate mõru aroom ei käi teistest maitsetest üle vaid moodustab ühtse elamuse!

UUS JÕULUTOODE!

Pühadeporter on see aasta laagerdatud tammelaastudega, mis annab joogile juurde sügavust ja tugevat keha. Oma olemuselt on pühadeporter alati olnud jõuline, röstitud linnased on andnud joogile kohviseid noote ja tammelaastud annavad juurde palju sügavaid maitseid ja aroome.

Somersby Winter Cider

UUS JÕULUTOODE!

Somersby talvine siider on mustika maitseline, äratuntavalt magusa maitse ja pisut hapuka järelmaitsega.

Värska Energy Goji Granaat

Avasta Värska Energy Well’i erilisus!

See pole lihtsalt vesi, vaid elujõu allikas Setomaalt! “Energy” kui elujõud ja “Well” kui puurkaev number 8, kuhu on kümnete tuhandete aastate jooksul kogunenud kasulikke mineraale, mis annavad veele erilise energia.

Saku Kirsi-Martsipani Tume

UUS JÕULUTOODE!

Tänavuses Tumeda eripruulis on palju tunda nii kirssi, kui ka martsipani! Kirss annab õllele mahlasust ja martsipan magusust, mis sobivad hästi kokku tumeda õlle röstiste linnaste maitsetega!

Saku Talve

UUS JÕULUTOODE!

Karamell-linnastega pruulitud hele õlu, mis on valmistatud ainulaadse retsepti alusel mõeldes aastalõpu pühadele. Täidlase maitsega karamellihõnguline eripruul sobib kenasti talvehooajale omaselt tummisemale toidulauale ja tähistamaks aastalõpu pühi.

Kronenbourg 1664 Blanc 0,0%

Uus toode!

Õrnkollast tooni alkoholivaba nisuõlu Kronenbourg 1664 Blanc pakub puuviljast värskendust nagu teeb seda ka Kronenbourg 1664 Blanc - lihtsalt ilma alkoholita. Joogis kohtuvad  puuviljalisus ja tsitruse värskus. Põnevaks lisandiks on tuntav koriander, mis annab kokku eriliselt mõnusa ja nauditava maitsebuketi. 

Vichy Vitamix Sport

Uued Vichy Vitamix vitamiinide või ekstraktidega joogid!

Vichy Vitamix erinevate maitsetega joogid, mis on rikastatud vitamiinide või ekstraktidega, pakuvad korraga nii kosutust kui mõnusat janukustutust. Kahe armastatud maitse kõrvale oleme toonud kaks uut kergelt karboniseeritud funktsionaalset vett. Nendele on lisatud juurde ekstraktid, mis sarnaselt vitamiinidele turgutavad keha ja annavad lisa jõudu. Lisaks on veel väiksem suhkrusisaldus.

Saku On Ice Ploom

Saku On Ice tooted uues kuues!

Sellel kevadel lansseerime uue maitse Saku On Ice Ploom, mille toome turule täiesti uues pakendis 0,33L purgis! Lisaks saab uue välimuse ka juba tuttav Saku On Ice Tsitrus, mis on edaspidi lisaks 0,33L pudelile poelettidelt leitav ka purgis, et just sinul oleks valikuid tarbimismomendis!

Saku On Ice alkoholivabad tooted uues kuues!

Sellel kevadel lansseerime ka uue maitse Saku On Ice alkoholivabade toodete sarjas - Saku On Ice granaatõun. Uue toote toome turule täiesti uues pakendis – 0,5 liitrises plastikpudelis. Uue kuue saab ka alkoholivaba Saku On Ice kõige populaarsem maitse greip, et ikka sinu tarbimise momendis oleks valikuid!

Grimbergen Rouge Intense

Uus toode!

Grimbergen Rouge Intense on mõeldud kõikidele õllesõpradele, kellele meeldivad intensiivsed ja puuviljased maitsed. Õllele omane kerge linnase ja humala aroom seguneb kirsi mahlase, aga ka samal ajal ka happelise maitsega. Koos loovad nad lopsaka maitsekompoti, mida tuleb proovida ja nautida

Rock IPA

Uus toode!

Rock IPA on jõulise maitsega ale tüüpi õlu, kus mõrudust ja väge on tunda igas sõõmus mis sa võtad. Seda õlut juues tunned, et jõud tuleb sinusse ja intensiivne humala maitse paneb ka kõige karmima mehe naeratama!

Karl Friedrich Kali Apelsin

Uus toode!

Karl Friedrichi Kali on mõnusalt magusa, aga mitte liialt lääge mekiga ning sobib nii suviseks karastuseks kui ka õhtusöögi kõrval nautimiseks. Apelsinimaitseline Karl Friedrichi Kali mõjub värskendavalt kogu kaljakategooriale, üllatades unikaalse maitseelamusega.

Viimased uudised

Turvalise autosõidu A&O – see on Alkoholivaba Originaal. Iga kolmas autojuht kasutab autot maanteel peatades tulesid valesti, seades end seejuures suurde ohtu

Turvalise autosõidu A&O – see on Alkoholivaba Originaal. Iga kolmas autojuht kasutab autot maanteel peatades tulesid valesti, seades end seejuures suurde ohtu

15.11.23

Hiljutisest Saku Õlletehase tellitud ja uuringufirma Norstat poolt läbi viidud uuringust selgub, et iga kolmas autojuht ei lülita pimedal ajal sõidukit tee ääres peatades lähitulesid ümber ääretuledele (parktuledele), seades end ja teisi sellega äärmiselt suurde ohtu, kuna lähitulesid põlema jättes muudab juht autost väljudes end vastuliikuvatele sõidukitele sisuliselt nähtamatuks.
Carlsberg Grupi kolmanda kvartali käive kasvas aastatagusega võrreldes 5,8 protsenti

Carlsberg Grupi kolmanda kvartali käive kasvas aastatagusega võrreldes 5,8 protsenti

07.11.23

Saku Õlletehase emafirma Carlsberg Grupi tulu kasvas kolmandas kvartalis 5,8 protsenti 20,2 miljardi Taani krooni ehk 2,7 miljardi euroni. Kuigi tootmismahud on vähenenud ja kogu grupi lõikes müüdud jookide maht oli aastatagusega võrreldes kolmeprotsendilises languses, jätkas tulu hektoliitri kohta kindlat kasvu. Keskmine müügihind hektoliitri kohta kasvas grupi lõikes üheksa protsenti.
Saku Õlletehase poolt Eestis turustatav õllebränd Grimbergen võitis 12 auhinda

Saku Õlletehase poolt Eestis turustatav õllebränd Grimbergen võitis 12 auhinda

02.11.23

Saku Õlletehase poolt Eestis turustatav õllebränd Grimbergen oli 2023. aasta World Beer Awardsil väga edukas, võites 12 auhinda, sealhulgas viis kuldmedalit.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: [email protected]

 

SPONSORLUS:

[email protected]