Menüü
KOFF Pink Grapefruit Alkoholivaba

UUS! Longero ehtsast džinnist

Sel aastal esitleme rõõmuga uut long drink'i brändi Eesti turul - KOFF Long Drink! Koff Long Drink on premium-kategooria toode, kuna see sisaldab õiget džinni. Üllatame tarbijaid kolme uue maitsega. Tooteprortfelli kuulub ka alkoholivaba punase greibi maitseline longero!

Saku Originaal

Uus pakend!

Sel hooajal villime legendaarse Saku Originaali ka väiksesse pudelisse, et saaksime seda karget ja värskendavat jooki nautida mugavalt igal aastaajal ja igal sündmusel.

Battery No Calories

Uus!

Tuleme turule uue energiajoogiga, kus meile juba tuttav energiajoogimaitse on endiselt olemas, aga ära on võetud suhkur. See on vähem magus versioon meie juba tuntud, traditsioonilisest Battery energiajoogist. Et rõõm oleks täiuslik, tasub tarbida jahutatult!

Vichy Classique Blueberry

Uus Vichy Classique Mustikamaitseline vesi!

Mustikamaitseline karboniseeritud jook magneesiumi ja kaltsiumiga, millesse ei ole lisatud grammigi suhkrut. Tervislik värskendus kehale! Uus Vichy Classique Blueberry kannab Fitlap usaldusmärgist.

Vichy Vitamin Shape

Uus Vichy Vitamin Shape!

Fitlap soovitab! Meie suhkruvaba uus vitamiiinivesi sobib kõikidele tervisilikke eluviise harrastavatele inimestele. Õuna ja leedripuu maitsed teevad mõnusa hapu koosluse, samal ajal värskendades ja andes kõik vajalikud vitaminiinid, mida kehal vaja on.

Karl Friedrich Dunkel

Uus pakend!

Karl Friedrich Dunkel nüüd 0,5L pudelis!

Viimased uudised

Soe suvi ja eksport tõukasid mullu tagant Saku Õlletehase viimaste aastate tugevaimat majandustulemust

Soe suvi ja eksport tõukasid mullu tagant Saku Õlletehase viimaste aastate tugevaimat majandustulemust

21.06.22

Saku Õlletehase 2021. aasta auditeeritud müügikäive ulatus 69,35 miljoni ning puhaskasum 8,1 miljoni euroni – tegu on ettevõtte viimaste aastate tugevaima tulemusega¬, mida tõukasid tagant nii kodumaine jaeturg kui ka tuntav ekspordikasv.
Õlletootjatel napib klaaspudeleid - anna oma panus ja vii kodus seisev taara ära!

Õlletootjatel napib klaaspudeleid - anna oma panus ja vii kodus seisev taara ära!

06.06.22

Pärast sõja puhkemist ning Venemaa ja Valgevenega koostöö katkemist tekkis Saku Õlletehasel, nii nagu paljudel teistel õlletootjatel, probleeme klaaspudelite tarnega. Et pudelite võimalikku defitsiiti vältida, kutsub Saku Õlletehas inimesi üles taarat mitte pikalt koju koguma, vaid seda pandipakendi süsteemi kaudu esimesel võimalusel tagastama.
Saku Õlletehas kutsub Eestimaad värskendama

Saku Õlletehas kutsub Eestimaad värskendama

20.05.22

Saku Õlletehas on võtnud missiooniks selgitada välja kõige vajalikumad kogukondlikud algatused, mis aitaksid uue elu sisse puhuda mõnele unarusse jäänud paigale või objektile Eestimaal. Kampaaniaga toetatakse kestlikku laadi projekte, mis väärtustaksid olnut, aitaksid sel läbi värskenduse edasi kesta ning rõõmustaksid kogukondi. Oma isikliku värskendamisprojekti valis välja ka laulja Ott Lepland, kes võtab ette Kärdla linnaväljaku ja ranna istepinkide ülesvuntsimise.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: [email protected]

 

SPONSORLUS:

[email protected]