Menüü
Tule toole 2.jpg

Tule Saku meeskonda!

LOE LISA
Saku Kirsiõlu

Saku Kirsiõlu

Saku uus Kirsiõlu on Saku variant klassikast. Tumeda õlle põhjal valmistatud kirsiõlu on sügav ja sametine, kuid kõrge mahlasisaldus teeb selle värskendavalt mahlaseks, kirsile iseloomuliku hapuka järelmaitsega.

Vichy Vitamin Booster

Vichy Vitamin Booster

Uus vaarika ja granaatõuna maitseline Vichy Vitmin Booster. Booster toetab immuunsüsteemi ning sobib ideaalseks eneseturgutamiseks ja värskendamiseks andes kehale päevase vitamiinikoguse. Laengu annavad B-grupi vitamiinid, kaalium ja magneesium. Vichy Vitamin Boosteris on 45% vähem suhkrut, kui teistes Vichy Vitamin jookides.

Saku Originaal

Saku Originaal

Saku Originaal on pruulitud puhtast põhjaveest, odralinnastest ja hoolega valitud humalatest Saku oma õllepärmiga. Meeldivalt humalane ja puhas maitse teevad Saku Originaalist kergesti joodava kvaliteetõlle, mis sobib nautimiseks nii suuremas seltskonnas kui ka kargeks värskenduseks meeldiva toidunaudingu juurde.

Saku On Ice Mango Alkoholivaba

Saku On Ice Mango Alkoholivaba

Oma äärmiselt mangose ja täidlase, aga samas kerge kehaga, on see jook värskenduseks lahutamatu kaaslane! Uus maitse saadaval nii üksikpurgis kui ka multipakis.

Saku Kuld Draught

SAKU KULD DRAUGHT

Saku Kuld Draught valmistamisel kasutatakse pastöriseerimise ehk kuumtöötlemise asemel külm-mikrofiltreerimist, et säilitada vaadiõlle omadused, mis hoiavad endis ülimat maitsete ja värskuse kulminatsiooni. Õlles peitub mitmekülgne ja keelelpüsiv rikkalik maitse, mida saadab kergelt mõrkjam humalane noot.

Saku Originaal Alkoholivaba

Saku Originaal Alkoholivaba

Saku Originaal Alkoholivaba on tagasi. Värske, aromaatne, parajalt humalane. Üha enam on inimesi, kes tahaksid nautida head õllemaitset, kuid kes ei soovi või ei saa tarbida alkoholi. Uus alkoholivaba Originaal tabab kaks kärbest korraga, pakkudes mõnusalt karget janukustutust, kuid võimaldades samal ajal selge pea ja värskendatud vaimuga päevatoimetusi jätkada. Kui juba alkoholivaba õlu, siis olgu see uues ja elegantses purgis Saku Originaal Alkoholivaba!

Viimased uudised

Saku Õlletehas pakendab multipakid 100% taaskasutatud kilesse

Saku Õlletehas pakendab multipakid 100% taaskasutatud kilesse

13.07.21

Saku Õlletehas hakkas sel suvel enimlevinud Saku õllede purkide kuuspakkide pakendamisel kasutama sajaprotsendiliselt taaskasutatud kilet ning aasta teises pooles saavad uue keskkonnasõbralikuma ümbrise kõik kuuspakid; kokku vähendab joogitööstus selle sammuga õhkupaisatavate heitmete (CO2) kogust aastases arvestuses 81 tonni võrra.
Saku Õlletehas säilitas ekspordi kasvu toel 2020. aastal müügikäibe 65 miljoni tasemel

Saku Õlletehas säilitas ekspordi kasvu toel 2020. aastal müügikäibe 65 miljoni tasemel

02.07.21

Saku Õlletehase müügikäive oli eelmisel aastal 65 miljonit eurot ehk 865 000 eurot vähem kui 2019. aastal, sealjuures kompenseeris tuntav ekspordikasv koroonapiirangutest tingitud horeca sektori ja turismi madalseisu negatiivse mõju.
Saku Õlletehast tunnustati vastutustundliku ettevõtte kuldmärgisega

Saku Õlletehast tunnustati vastutustundliku ettevõtte kuldmärgisega

04.06.21

Saku Õlletehas pälvis tänavu esmakordselt vastutustundliku ettevõtluse kuldmärgise, mis on tunnustuseks joogitootja ambitsioonikatele eesmärkidele keskkonna ja jätkusuutlikkuse vallas, sealhulgas eesmärgile saavutada juba 2030. aastaks tootmises süsinikheitmete nulltase.

Võta ühendust!

Saku Õlletehase AS

Tallinna mnt 2, Saku,
Harjumaa 75501
Äriregistri kood 10030278

Üldtelefon: 6 508 400
E-post: saku@saku.ee

 

SPONSORLUS:

sponsorlus@saku.ee