Menüü
Sail U

SAIL`27

Uus Carlsbergi grupi strateegia

Asume uuele teekonnale

SAIL'22 strateegiaga alustati 2016. aasta märtsikuus. SAIL'27 on SAIL'22 edasiarendus, mis tugineb selle edule, kuid hõlmab kiirendatud kasvuplaane ja kaalukaid muudatusi, et kohaneda turu suundumustega ja meie enda lennukamate püüdlustega. 

SAIL'27 on kogu kontserni ühine jõupingutus, mille on koos loonud üle 200 Carlsbergi grupi töötaja enam kui 30 riigist. Strateegias on esitatud 15 strateegilist prioriteeti 5 valdkonna raames: portfelli valikud, geograafilised prioriteedid, tipptasemel sooritus, võitjakultuur ja teekonna rahastamine. 

Strateegia eesmärk on tugevdada meie põhitegevust, leida soodsad stardikohad uutele kasvuvõimalustele ning luua lisaväärtust meie aktsionäridele. Strateegia seab pikaajaliseks eesmärgiks 3-5-protsendilise müügitulu kasvu ning sellest määrast kõrgema tegevuskasumi kasvu. 

Meie tegevuse keskmes on edaspidigi eesmärk pruulida parema tänase ja homse nimel. SAIL'27 tugevdab meie sihti olla kõige edukam, professionaalsem ja atraktiivsem joogitootja turgudel, kus tegutseme. Nagu alati, juhindume sellest, mis on parim meie töötajatele, tarbijatele, klientidele ja ühiskonnale tervikuna.

“SAIL'27 essents on põhimõttes - pruulime parema tänase ja homse nimel. Meie ambitsioon on olla kõigil oma turgudel edukaim, professionaalseim ja atraktiivseim joogitootja." - Cees 't Hart, tegevjuht

EDUKAS

Eduka ettevõttena suurendame käivet ja netotulu, leides optimaalse tasakaalu kolme võtmenäitaja vahel:  õllemahu turuosa, brutokasumi marginaal pärast logistikakulude mahaarvamist ning tegevuskasum.

PROFESSIONAALNE

Professionaalse ettevõttena teenindame oma mahukat kliendibaasi tipptasemel, võttes veelgi enam arvesse tarbijate arvamusi, hallates tõhusalt kliendisuhteid ja tooterühmi ning tugevdades ja uuendades logistikasüsteemi. 

ATRAKTIIVNE

Atraktiivse ettevõttena keskendume jagatud väärtustele aktsionäride, töötajate ja ühiskonna vahel.

Atraktiivne aktsionäridele – kasumi järjekindel kasv ning investeeritud kapitali suurem tootlikkus. Atraktiivne töötajatele – suurepärane töökeskkond ning aktiivselt saavutustele suunatud töökultuur. Atraktiivne ühiskonnale – laiem eesmärk olla vastutustundlik ja säästev, mõeldes ka järeltulevatele põlvkondadele.