Menüü
Banner Jurx

Januned parema karjääri järele?

TERE TULEMAST SAKU ÕLLETEHASESSE!

 

Saku Õlletehas on kujunenud Eesti joogitööstuse lipulaevaks, olles viimastel aastakümnetel osaks Eesti elust ja edust. Oleme joogitootjana ja läbi oma maitsvate toodete ning armastatud brändide tuntud pea igale eestimaalasele. Saku Õlletehase portfelli kuuluvad lisaks kodumaistele ja rahvusvahelistele õllebrändidele ka siidrite, long drink’ide, vee, energiajookide ja karastusjookide brändid. Anname iga-aastaselt suure panuse Eesti majandusse, kultuuriellu, spordi arengusse ning erilise kirega seisame Eesti õllekultuuri kõrge taseme eest.

Meie juures töötab keskmiselt umbes 300 inimest, kõikudes mõnevõrra sõltuvalt hooajast. Just inimesed on meie jaoks kõige kallim vara ning meie jaoks on oluline, et iga professionaal tunneks end Saku Õlletehases väga hästi ja hoituna – et hoitud oleks vaimne tervis ning tagatud maksimaalselt turvaline töökeskkond.

Alates 2008. aastast kuulub Saku Õlletehas globaalsesse Carlsberg Gruppi. Kontserni liikmena oleme kestlikkuse programmi „Koos nulli suunas ja edasi“ raames võtnud endale eesmärgiks saavutada aastaks 2040 täielik süsinikneutraalsus kogu tootmise väärtusahelas. Keskkonnasäästlikkus ja vastutustundlik ettevõtlus  meie jaoks väga tähtsal kohal ja osa meie igapäevasest tööst.

Lisaks loob meie rahvusvaheline haare palju võimalusi ka töötajate karjäärialaseks arenguks - kui Sul on ambitsiooni tegutseda suurelt ja soov teha karjääri väljaspool Eestit, siis võimalused on Sinu jaoks valla.

Just sellised me siin Saku Õlletehases olemegi, pruulides parema tänase ja homse nimel. Me oleme #TeamSaku. Tere tulemast õlletootjate kõrgliigasse!

 

                                 

MIKS LIITUDA TEAM SAKUGA?

 

Meil on Sulle pakkuda palju rohkemat kui lihtsalt suurepärast õlut. Püüdleme olla Sinu lemmikbaarmen mitte ainult töökoha, vaid ka suurepärase töökogemuse pakkujana. Nagu Sinu usaldusväärne baarmen, kes teab Sinu maitse-eelistusi, soovime me mõista Sinu karjäärialaseid ambitsioone ning tekitada Sulle meie juures hoitud tunne.

 

Oleme koostöös Team Sakuga loonud motiveeriva soodustustepaketi, mis on sama hea kui töö meie juures. Soovid saada aastapreemiat ning talvel lisapuhkust? Saad. Plaanid jääda meie juurde kauemaks ning leiad enda kõrvale tulevikus mõne sama kihvti inimese nagu Sina? Me ei jäta seda märkamata ning soovituspreemia on garanteeritud! Soovid töötada paindlikult? Jah, võimaldame ka kodukontoris või paindliku graafiku järgi töötamist. Jaanipäeval, sünnipäeval ning jõuludel hoolitseme selle eest, et kurk ei kuivaks ning kui meil tulevad uudistooted, siis ka need saab meie kulul ära maitsta. Muul ajal pakume võimalust soodsama hinnaga tooteid soetada. Lisaks on meil aastapreemiatalvepuhkus 7 päevasünnipäeval samuti täiendav vaba päev, haiguspäevade hüvitis ja koolitoetus meie töötajate lastele. Ja kui soovid, et tööandja tooks Sind ise hommikul tööle, siis ära muretse - meie panime oma bussi juba Sinu jaoks sooja.

 

Tule liitu tööandjaga, kes mitte ainult ei paku suurepäraseid võimalusi, vaid hoolib ka Sinu heaolust ja edust.

 

 

 

 

KLAAS JÄI POOLTÜHJAKS?

 

Isegi kui meil hetkel ei ole ühtegi vaba või Sinule sobivat ametikohta pakkuda, soovitame Sul endast meile siiski julgelt märku anda, et saaksime sobiva ametikoha tekkides Sinuga ühendust võtta.

Saada meile oma CV ja nägemus, millises valdkonnas Sa Sakus töötada sooviksid aadressil [email protected]