Menüü
Jou3

AITAME ABIVAJAJAID!

Toidupank

Toidupank toimetab toidu sealt, kus on ülejääk, sinna, kus on sellest puudus. Kümnete vabatahtlikke abiga kogub ja jaotab Toidupank toitu toimetulekuraskustes inimestele, ennekõike lastega peredele. Tänaseks on Eestis 14 toidupanka. Mitme aasta jooksul oleme ka Saku Õlletehase poolt Toidupangale abiks olnud, panustades Toidupanga tegemistesse nii vee kui muude karastusjookidega.

 

 

Avatud Lootuse Fondi jalgpalliturniir

Avatud Lootuse Fond korraldab juba neljandat aastat järjest jalgpalliturniiri endistele sõltlastele. Sportland Arenal toimunud järjelt neljandast kristlike rehabilatsioonikeskuste jalgpalliturniirist "Terves kehas Püha Vaim", võttis osa 10 meeskonda. Toimunud turniiri teeb eriliseks see, et suur enamus platsil jõudu katsunud jalgpallureid on endised sõltlased, kes on tänaseks alkoholist ja uimastitest vabad.

Meil on hea meel, et Saku Õlletehas on kõik need aastad saanud panustada karastusjookide ja veega Lootuse Fondi tublide sportlaste võistlusesse!

 

2021 09 18 Rehab Turniir Aa 266

Allikas: Avatud Lootuse Fond

 

 

Eesti Lasterikaste Perede Liit

Eesti Lasterikaste Perede Liit on organisatsuoon, kes seisab lasterikaste perede huvide eest ning tegutsevad selle nimel, et lasterikkus oleks ühiskondlikult tunnustatud väärtus Eestis. Liidu võrgustikku kuulub 19 organisatsiooni, koos enam kui 3300 kolme ja enama lapsega perekonna ja 12 000 lasterikka pere lapsega.

Liidu missiooniks on seista selle eest, et Eesti lasterikas pere tunneks end väärtustatuna ja turvaliselt. Selleks teevad koostööd partneritega riiklikul, kohalikul ning rahvusvahelisel tasandil.

Saku Õlletehasel on hea meel, et on saanud juba mitmed aastad erinevatel liidu poolt korraldatavatel üritustel karastusjookide ja veega perede silmad särama panna! 

 

 

60787433 2753129291370610 3709412483023241216 N

Allikas: Eesti Lasterikaste Perede Liit

 

 

 

Saku Lasterikaste Perede toetus

Saku Lasterikkad MTÜ põhieesmärgiks on lasterikaste perede väärtustamine, ühishuvide kaitsmine ja esindamine. Organisatsioon ühendab 4- ja enama lapsega vahvaid perekondi, kelle elukoht on Saku vallas. Vahendavad Eesti Lasterikaste Perede Liidu pakkumisi ja üritusi, korraldavad ka ise ühiseid perepäevi, koolitusi jt ettevõtmisi.

Saku Õlletehas on pikki aastaid saanud olla toeks organisatsiooni poolt korraldatavate ürituste joogipartnerina pakkudes üritustele karastusjooke ja vett.

 

247274949 5175886592428189 2044170363020413805 N

Allikas: Saku Lasterikkad MTÜ

 

 

Valga Lasterikaste Perede Ühingu toetus

Valgamaa Lasterikaste Perede Ühingu moodustavad Valga linna ja maakonna pered, kus kasvamas neli või enam last. Valgamaa LPÜ väärtustab lasterikkaid peresid, toetab ja kaitseb perede huve ning pakub meeldejäävaid üritusi.

Saku Õlletehasel on hea meel, et koostöös ühinguga on saanud anda panuse laste kingikottidesse ning muuta laste jõulud rõõmsamaks sellel erilisel perioodil.

Harjumaa Lasterikaste Perede Suvekooli toetus

Eesti Lasterikaste Perede Liit koondab üle Eesti 19 liikmesorganisatsiooni, üks neis on Harjumaa Lasterikkad. Iga aasta korraldatakse üle-Eestilist Suvekooli ning osa saavad võtta liitu kuuluvad pered. 

Saku Õlletehasel on hea meel, et saab pakkuda üritusel rõõmu oma toodetega ning muuta Suvekooli päevad laagris viibijatele mõnusamaks!

 

 

Sihtasutus Lapsepuue - Liikumispuudega Laste Toetusfondi laagrite toetus

MTÜ korraldab oma iga-aastast ratsutamisteraapia laagrit liikumispuudega lastele Arma ratsatalus Rutjal, Lääne-Virumaal. 
Lisaks ratsutamisteraapiale toimub laagris erinevaid arendavaid ja huvitavaid tegevusi: meisterdamine, joonistamine, ka mõni töötuba. 

Saku Õlletehas on mitmed aastad õla alla pannud lastelaagrile puhta Vichy veega.

Meil on hea meel, et saame aidata liikumispuudega lapsed liikuma!