Menüü
2.jpg

SAKU TOETAB

SPORTI

Sport on Saku Õlletehase DNA’s ja miski ei sütita meid rohkem, kui üks korralik lahing spordiplatsil. Aastate vältel on Saku Õlletehas õla alla pannud väga paljudele spordialadele ning aidanud kümnetel Eesti sportlastel tipu poole pürgida ja oma võidurõõmu Eesti inimestega jagada. Toetame nii suuri kui ka väikseid tegijaid.

JK Tallinna Kalev 3 - 2 Pärnu Jalgpalliklubi 27.06 (107).jpg
XY5A4758 - S+©nderborg.jpg

KULTUURI

Peale spordi hindab Saku väga ka Eesti kultuurielu ja -sündmusi. Saku nime kandvas Eesti esindushallis Saku Suurhallis korraldatakse Eestit väisavate maailmastaaride kontserte ja peetakse rahvuskoondise tähtsamaid korvpallilahinguid. 

Läbi aastate on Saku toetanud mitmesuguseid muusikafestivale ja suurkontserte. 

ÜHISKONDA

Suurettevõttena tunnetab Saku Õlletehas oma sotsiaalset vastutust ning on abikäe ulatanud mitmetele projektidele mis on kaasa aidanud ühiskonna ees seisvate probleemide lahendamisele. Näiteks toetame iga aasta vabatahtlikke päästjaid, meditsiinitöötajaid ning välismissioonidel viibivaid sõdureid. 

Alates aastast 2012 on  Saku Õlletehas igal aastal pälvinud kvaliteedimärgise „Vastutustundlik ettevõte”, millega tunnustatakse ettevõtte tegevust keskkonnasõbraliku toimimise, töökeskkonna parandamise, kogukonna kaasamise ning turukeskkonda panustamise nimel.

pilt.jpg (3)
jou.jpg (3)

HEATEGEVUST

Märkame ja aitame ka abivajajaid. Me oleme peresõbralik ettevõte ning nende toetamine käib meie vastutustundliku ettevõtte poliitikaga kaasas.  Oleme mitmeid aastaid toetanud lasterikkaid peresid ning oleme regulaarne toetaja ka toidupangas.

KOGUKONDA

Saku valla suurima tööandjana on ettevõte aastakümneid abistanud kohalikke seltse ja lasteühendusi ning aidanud korraldada spordi- ja kultuuriüritusi. Toetame kohaliku kogukonna toimimist ja uute traditsioonide loomist.

IMG_9864.jpg