Menüü
Image Jou

PANUSTAME KOGUKONDA!

Saku Sporting

Saku Sporting on Sakus toimiv jalgpalliklubi, kus on esindatud nii naiskond kui ka meeskond ning kus treenib igapäevaselt ca 400 last/noort. Meil Saku Õlletehases on hea meel, et Sakus on sporti, kogukondlikut koostegutsemist ja liikumist propageeriv spordiklubi, kes on haaranud oma tegemistesse nii noored kui ka nende perekonnad.

Saku Sportingul on suur osa Saku linna kogukonna ühtekuuluvustunde loomises ja üheskoos seisame selle eest ka meie!

Suur rõõm on Saku toodetega Saku Sportingu tegemisi toetada.

 

Mg 2515 Jou

Allikas: Saku Sporting

 

 

Saku Korvpalliklubi - korvpallipoisid

Mittetulundusühing Saku Korvpalliklubi missiooniks on Saku valla lastele pakkuda liikumisrõõmu läbi korvpalli. Klubi rühmades õpib ligi 90 korvpallurit, keda juhendavad kolm treenerit. 

Saku Õlletehas on toetanud regulaarselt läbi aastate Saku korvpallipoisse erinevatel võistlustel ja pakkunud rõõmu erinevate alkoholivabade toodete näol.

 

Saku2

Allikas: Saku Korvpalliklubi

 

 

 

Saku Valla Spordikeskus

Saku Valla Spordikeskus tegeleb treeningtegevuse korraldamisega peamiselt lastele ja noortele. Spordikeskuse eesmärgiks on valla elanikele elukestva spordiharrastamise võimaldamine. 

Meil Saku Õlletehases on väga hea meel, et spordikeskus loob võimalused Saku valla elanikele spordiga tegelemiseks ning loomulikult toetame spordientusiastidena spordikeskuse toimimist ka omalt poolt.

 

Img 9864 (1)

Allikas: Saku Valla Spordikeskus

 

 

Saku Priitahtlikud Pritsimehed

Mittetulundusühing Saku Priitahtlikud Pritsimehed loodi 9.novembil 2010. Nende peamine fookus on Saku Vabatahtlik Päästekomando (Saku VPK) kaudu vabatahtliku pääste korraldamine, päästealase ennetustöö ja päästetöödel osalemise läbi.

Meie Saku Õlletehases hindame väga kohalike päästjate pingutusi ning oleme uhkusega regulaarseks joogipartneriks ühingu ettevõtmistes.

Sel aastal jagavad Saku priitahtlikud päästjad koos Maailmakoristuspäeva vabatahtlikega kõigile soovijatele ka Saku Õlletehase praaktoorikutest valmistatud kaasaskantavaid tuhatoose.

Päästame maailma ühe koni kaupa!

Saku hoolib!

 

Saku Ppmeeskond

Allikas: Saku Priitahtlikud Pritsumehed

 

 

 

 

Saku Valla Kultuurikeskus

Saku Vallas tegutsev Kultuurikeskus on üks tore organisatsioon, kus aktiivsed kogukonna inimesed korraldavad tegevusi ja üritusi kohalikele inimestele. Keskuse eesmärgiks on kohaliku kultuurielu korraldamine igapäevasest huvitegevusest suurte üle-Eestiliste festivalideni.

Traditsiooniliselt on ka Saku Õlletehas toetanud erinevaid kultuurikeskuse poolt korraldatavaid üritusi oma toodanguga.

Kultuurikeskusel on suur osa Saku linna kogukonna ühtekuuluvustunde loomises ja üheskoos seisame selle eest ka meie!

Saku mõisapargis toimub juba kolmandat aastat festival Sack von Sound. Iga aasta on ka Saku Õlletehas kampa löönud ja kohalike tuju üleval hoidnud. Mõnusat keelekastet pakub üritusel Saku peorekka mis sellel üritusel juba kohalike lemmikuks kujunenud.

 

50265452212 17D246dc4f O

Allikas: Saku Valla Kultuurikeskus

 

 

 

Saku Gümnaasium

Meil on hea meel, et oleme saanud olla Saku Gümnaasiumi erinevate projektide ja ürituste toetaja alkoholivabade jookidega. Näiteks oleme toetanud kooli korraldatud spordiüritusi ning erinevaid õpilaste algatatud projekte. Viimane sellest on näiteks rahvusvaheline Erasmus projekt, kus tervitati välisõpilasi ja õpetajaid Saku alkoholivabade toodetega. 

Allikas: Saku Gümnaasium

 

 

Saku Lions Klubi

Saku Õlletehase ja Saku Lõviklubi koostöö ulatub tänaseks aastakümnete taha. Lõviklubi on aastaid panustanud kogukonda läbi heategevuse ja Saku Õlletehas on alati leidnud võimaluse, kuidas headele algatustele oma panus anda. Lõviklubi eestvedamisel on Saku valla küladesse jõudnud korvpallilauad ja rannavolle väljakud, Saku terviserajad, discgolfi rada ja välijõusaal. Toetatud on abivajajaid oma kodukandis ja kaugemal.

Allikas: Saku Lions Klubi