Menüü
Shutterstock 1524147119

HOOLIME ÜHISKONNAST!

Maailmakoristuspäev

Maailmakoristuspäev, mis on alguse saanud Eestis, korraldab igal aastal vabatahtlike abiga mitmeid aktsioone, et juhtida tähelepanu prügile meie ümber. Suurimaks neist on igal sügisel korraldatav Maailmakoristuspäev.

Tänavuaasta toetame Maailmakoristuspäeva, varustades neid kõige uuema Saku On Ice Ananass-Laim alkoholivaba tootega. Sel aastal jagavad Saku priitahtlikud päästjad koos Maailmakoristuspäeva vabatahtlikega kõigile soovijatele ka Saku Õlletehase praaktoorikutest valmistatud kaasaskantavaid tuhatoose.

Meil Sakus on kestlikkus igati au sees - see on üks põhiline osa meie strateegiast ja meil on endale selles vallas seatud väga kõrged eesmärgid. Seetõttu tunnustame väga Maailmakoristuspäeva aktsiooni ja loodame, et kestlik mõttelaad saab inimestele omaks laiemalt kogu maailmas.

 

 

 

 

Õlletehas aitas avada vaktsineerimiskeskust koroonaviiruse ajal

Saku Õlletehas, Tallinna linn ja Lääne-Tallinna Keskhaigla aitasid Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja avada vaktsineerimiskeskust. Iga vaktsineeritav sai kosutava pudeli Vichy naturaalset mineraalvett.

Meil on hea meel, et saime anda oma panuse nii raskel ajal. Hindame ja peame Saku Õlletehases väga lugu meditsiinitöötajatest ja nende väsimatust pingutamisest meie inimeste tervise ja heaolu nimel.

 

Pilt (2)
Jou (1)

Fotol juhatuse liige Jaan Härms ja Lääne-Tallinna keskhaigla juht Arkadi Popov

Meditsiinitöötajate ja päästjate toetus koroonaviiruse ajal

Saku Õlletehas tarnis pealinna meditsiinitöötajatele ja päästjatele, kes meie heaolu eest hoolt kannavad, 7000 pudelit vitamiinivett.

Meie kosutav Vichy Vitamin Flow vitamiinivesi jõudis tänutundega Ida-Tallinna Keskhaiglasse, Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ja Kose Päästekomandosse.

 

Saku Õlletehas rõõmustab, et sai ärevust tekitaval ajal toeks ja abiks olla!

 

Pilt (3)

Eesti Kurtide Liidu disgolfi võistluste toetus

MTÜ Eesti Kurtide Discgolf  korraldab kogu Eestis võistluseid discgolfis puuetele inimestele. Võistlejaid osaleb erinevates klassides - PRO, Harrastajad, Algajad, Naised, Veteranid. 

Meil on hea meel, et Saku Õlletehas on saanud alkoholivabade jookidega anda panuse liidu korraldatavate etappide auhinnalauale ning osalejatele tarbimiseks!

Päästeliit

Päästeliit on organisatsioon, mis tegutseb avalikes huvides. Avatud ollakse kõigile organisatsioonidele ja eraisikutele, kes jagavad ühiseid väärtusi ja pühendumust ohutuma elukeskkonna loomisel. Päästeliidul on 120 liiget ning ta üendab ja esindab Eestis vabatahtlikult päästealal tegutsevaid ühinguid. 

Saku Õlletehas on Päästeliidu ligimesekaitsja - see on sponsor, kes toetab Päästeliitu regulaarselt keskmisest suuremas mahus. Ligimesekaitsjaid on Päästeliidul kõige rohkem kümme. 

Hoolime ühiskonnast ning teame, et vaid koos saavutame parema homse!

 

 

20210531 130214
20210531 131645

Allikas: Päästeliit

 

 

 

Eesti Kaitseliit

Tänases muutunud julgeolukorraga maailmas peetakse Kaitseliidu poolt tekitatavat lisaheidutust mõjuvaks ja hädavajalikuks. Kaitseliidu tegevuse juurde kuulub ka intensiivne väljaõpe ja malevlastele füüsiliselt väljakutseid esitav tegevus maastikul. Väljaõpe on malevlastele sageli kurnav. Oleme kostitanud Eestit kaitsvaid naisi ja mehi pingutuste järgse taastusjoogi alkoholivaba õllega. 

 

Saku Õlletehas on läbi ja lõhki Eesti ettevõte, mil pikk ajalugu ja traditsioonid. Niisamuti oleme me ka oma Eesti patrioodid. Muidugimõista toetame me alati suurima hea meele ja lugupidamisega Eesti Kaitseliitu ja kõiki vapraid kodumaa kaitsjaid.

 

 

 

 

Välismissioonil viibivate sõdurite toetus

Toetame Malis välismissioonil  viibivaid sõdureid alkoholivabade toodetega. 

Oleme Saku Õlletehases tõelised Eestimaa patrioodid ja peame väga lugu meie vapratest meestest ja naistest, kes võõrsil rahu valvamas käivad. Muidugimõista toetame me neid alati suurima hea meelega ja loodame, et saame neile võõrsil olles kasvõi natukenegi kodutunnet tekitada.

 

Vlnr3725
Vlnr3683
Vlnr7363

Allikas: Eesti Kaitsevägi

 

 

Veteranipäev kaitseliitlastele Malis

Eesti Vabariik väärtustab kõiki, kes on võidelnud meie iseseisvuse eest, osalenud välismissioonidel või on oma teenistusega kaasa aidanud Eesti riigikaitse kindlustamisele. Veteranide auks tähistatakse ka iga-aastast veteranipäeva.

Veteranipäevaga tänab ja tunnustab Kaitseliit neid mehi ja naisi, kes on sõjalistel operatsioonidel kodust kaugel tugevdanud Eesti julgeolekut ja rahvusvahelist tõsiseltvõetavust, samuti nende perekondi ja lähedasi. Veteranid on võidelnud Eesti eest ja teeninud ära ühiskonna tänu ning toetuse. Veterane on Kaitseliidus üle 3000. See on võimas jõud, kel on hindamatu kogemus ja jätkuv tahe Eesti riigile ja inimestele palju anda. Veteranipäev loob uue traditsiooni, mille eesmärk on väärtustada veterane ja nende lähedasi. Veteranipäeva tähistatakse jüripäeval, 23. aprillil.

Lisaks korraldatakse Anname Au kampaania raames igal aastal Sinilille jooksu, kus Saku on mitmeid aastaid olnud hea joogipartner. Kampaania eesmärgiks on tunnustada Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane, kandes aprillikuus Sinilille.

Meie Saku Õlletehases hindame väga veteranide panust ühiskonda ning meil on hea meel, et oleme saanud toetada Veteranipäevaga seonduvaid aktsioone!