Menüü

Saku hakkab Originaali villima uues ja senisest kergemas pudelis

Saku Õlletehas toob alates aprilli lõpust Eesti turule uued ja senisest kergemad klaaspudelid, millesse hakatakse villima nii ettevõtte tuntuimat toodet Saku Originaali kui ka kõiki teisi Saku katusbrändi all toodetavaid jooke.

„Uutele pudelitele üleminek on Saku viimase kahe aasta suurim investeering,“ kommenteeris Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms. „Kokku investeerime uude tehnoloogiasse ja pakenditesse üle 1,6 miljoni euro.“

Võrreldes seniste pudelitega, mille Saku võttis kasutusele kümne aasta eest, on uus pudel pisut pikem ning 20 grammi kergem. „See tähendab, et pudelite kaaluvahe on kuus protsenti, mis kogu tootmistsüklit ja pudelite eluiga arvestades on ühtlasi oluline investeering ka kuluefektiivsust ja keskkonnasäästu aspekte silmas pidades,“ lisas Härms.

 „Uue esinduslikuma kuju ja väljanägemise saavad meie esindusbränd Saku Originaal ning taas tootevalikusse tulev Saku Originaal Alkoholivaba, aga ka Hele, Tume, Porter, Pilsner, Dublin, Manchester ja Mõdu,“ märkis Saku Õlletehase juhatuse liige.

Uutes pudelites Saku katusbrändi joogid jõuavad poelettidele aprilli lõpust-mai algusest, vahetades järk-järgult välja senised tooted.