Menüü
Tööandja.jpg

Miks on Sakus hea töötada?

OLEME AMBITSIOONIKAD JA TULEMUSTELE ORIENTEERITUD

Oleme loonud motivatsioonisüsteemid, mis lähtuvad töötajate tööpanusest ning töötulemustest. Peame tähtsaks mitte ainult seda, mida saavutati vaid ka seda, kuidas saavutati.

OLEME PIDEVAS ARENGUS

Me koolitame oma töötajaid ning julgustame töötajate arengut ettevõtte sees. Meie töötajatel on võimalus projektipõhiselt töötada teistes Carlsberg Grupi ettevõtetes.

PEAME OLULISEKS TÖÖTAJATE TAGASISIDET

Vähemalt kord aastas toimuvad arenguvestlused. Kolm korda aastas viime läbi kõikide töötajate hulgas läbi tagasiside uuringuid.

PANUSTAME TÖÖKESKKONDA

Pöörame suurt tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja headele töötingimustele. Saku Õlletehasel on kolm sertifitseeritud juhtimissüsteemi – kvaliteedijuhtimissüsteem, töötervishoiu- ja tööohutuse juhtimissüsteem ning keskkonnajuhtimissüsteem. Meie kontoriruumid on kaasaegsed ja töölusti soodustavad.

VÄÄRTUSTAME KOOSTÖÖD

Teame, et kolleegidevahelised head suhted on olulised ning sama oluline on aru saada, millega tegelevad töötajad teistes osakondades. Me tähistame tööjuubeleid ja jagame üksteisega oma edulugusid, kutsume kolleegid oma osakondadesse avatud uste päevale ning naudime üksteise mõnusat seltskonda suvepäevadel ja jõulupeol.

PÖÖRAME TÄHELEPANU TÖÖTAJATE PEREDELE

Toetame laste sündi ja kooliminekut. Jõulude ajal ootab meie töötajate pisiperet ees mõnus jõuluhommik koos jõuluvana ja kingipakiga.

OLEME SPORTLIKUD

Ettevõttena toetame sporti ning sportida armastavad ka meie töötajad. Meil tegutseb aktiivne spordiklubi, mille egiidi all korraldame erinevaid sportlikke tegevusi, osaleme rahvaspordiüritustel ning võtame üksteisega mõõtu osakondadevahelistel korvpalli- ja jalgpalliturniiridel. Iga kuu pühendame ühe päeva oma töötajate tervisele, et suurendada teadlikkust tervislikest eluviisidest ja tervisespordi kasutegurist.