Menüü
SAKU-125.JPG

Saku tööandjana

Saku Õlletehases ootab Sind kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Grupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, pakume värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda.

Saku Õlletehase teeb eriliseks asjaolu, et meie juures on võimalik näha toote terviklikku elutsüklit, alates algsest ideest, loomisest, villimisest, pakendamisest, väljaveost kuni turunduse ja müügini välja. Me toodame jooke ka paljude teiste Carlsberg Grupi ettevõtete jaoks ning oleme tuntud oma paindlikkuse ja toodangu kõrge kvaliteedi poolest.

Me tahame olla parimad. Selle eelduseks on suurepäraste töötajate leidmine ja hoidmine. Meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist, meeskonnatööd ja kiiret töötempot. Pakume Sulle võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Oleme veendunud, et parim koolitus on õppimine töö käigus. Seepärast saavad andekad tegijad võimaluse end erinevate projektide kaudu proovile panna teistes Carlsberg Grupi ettevõtetes, omandades unikaalseid kogemusi ja luues väärtuslikku kontaktide võrgustikku. Projektipõhiselt teistes Carlsberg Grupi ettevõtetes töötanud sakukad on saanud eranditult vaid väga positiivset tagasisidet – oleme talentide kasvulava.

Saku Õlletehas on oma ca 300 töötajaga Eesti mõistes suurettevõte ja Carlsberg Grupi mastaabis väike – Carlsbergi töötajaskonnast moodustame alla 1%. Pea kaks kolmandikku meie inimestest töötab tootmis- ja logistikaosakonnas ning 30% müügi- ja turundusvaldkonnas. Meie töötajate arv kasvab märkimisväärselt kevadel, mil võtame hooajaks tööle hulga tähtajalisi töötajaid ning kahaneb uuesti sügisel, kui hooaeg lõppeb.