Menüü
SAIL-with-background.png

Sail 22

Carlsberg Grupi strateegia

Asume uuele teekonnale

SAIL'22 strateegiaga alustati 2016. aasta märtsikuus. Strateegia eesmärk on tugevdada meie põhitegevust, leida soodsad stardikohad uutele kasvuvõimalustele ning luua lisaväärtust meie aktsionäridele.

SAIL'22 loomise ja elluviimise taga on soov olla edukas, professionaalne ja atraktiivne õlletootja turgudel, kus me tegutseme.
..

“SAIL’22 strateegia abil asub Carlsberg Group teekonnale, mille eesmärk on saada neil turgudel, kus me tegutseme, edukaks, professionaalseks ning atraktiivseks õlletootjaks. Tugevdades oma põhitegevusi, positsioneerides kasvuvõimalusi ning järgides võitudeni viivat tegevuskava suudame saavutada paremaid finantstulemusi ning luua oma aktsionäridele pidevat lisaväärtust.'' - Cees 't Hart, president ja tegevjuht

Edukas

Eduka ettevõttena suurendame käivet ja netotulu, leides optimaalse tasakaalu kolme võtmenäitaja vahel:  õllemahu turuosa, brutokasumi marginaal pärast logistikakulude mahaarvamist ning tegevuskasum.

Professionaalne

Professionaalse ettevõttena teenindame oma mahukat kliendibaasi tipptasemel, võttes veelgi enam arvesse tarbijate arvamusi, hallates tõhusalt kliendisuhteid ja tooterühmi ning tugevdades ja uuendades logistikasüsteemi. 

Atraktiivne

Atraktiivse ettevõttena keskendume jagatud väärtustele aktsionäride, töötajate ja ühiskonna vahel.

Atraktiivne aktsionäridele – kasumi järjekindel kasv ning investeeritud kapitali suurem tootlikkus. Atraktiivne töötajatele – suurepärane töökeskkond ning aktiivselt saavutustele suunatud töökultuur. Atraktiivne ühiskonnale – laiem eesmärk olla vastutustundlik ja säästev, mõeldes ka järeltulevatele põlvkondadele.