Menüü

SAKU KOONDAS VÄIKEÕLLED JA NATURAALSED SIIDRID UUDE TOOTESARJA ANTVÄRK

SAKU KOONDAS VÄIKEÕLLED JA NATURAALSED SIIDRID UUDE TOOTESARJA ANTVÄRK

Saku Õlletehas koondas Humal & Oder väikeõlled koos naturaalsete siidritega Pilvine Õun ja Mesine Pirn uude ning selgelt eristuvasse tootesarja Saku Antvärk, kuhu on kavas tulevikus lisada teisigi maitseküllaseid ja avastamisrõõmu pakkuvaid tooteid.

“Eesti õllekultuuri arengu ja tarbijate nõudlusega kaasas käies tulime oma Humal & Oder sarja väikeõlledega Eestis turule juba kahe aasta eest, mullu täienes meie portfell kahe naturaalse siidri näol,” ütles Saku Õlletehase juht Margus Kastein. “Nüüd soovime viia need väga hea tarbijatepoolse vastuvõtu leidnud tooted ühtse ning põnevat ja selgelt eristuvat maitset rõhutava kvaliteedimärgi alla.”

Kasteina sõnul lähtuti tavaportfellist selgelt eristuvaid maitseid pakkuvale katusbrändile uue nime valikul üheltpoolt Saku Õlletehase ligi 200-aastasest ajaloost ning teisalt kiiresti muutuvast ja arenevast õlle- ja siidrimaailmast.

“Antvärk tähendas ammuses eesti keeles meistrimeest ehk käsitöölist, kes on pühendunud oma kunstile ja teeb oma tööd alati südamega,” lausus Kastein. “Nii on ka meie siidri- ja õllemeistritega. Igaüks, kes ostab poes või restoranis Saku Antvärgi tooteid, võib kindel olla – sellest sarjast leiad alati põnevaid ja uudseid maitseid, mis hingega tehtud.”

Saku Antvärgi tootesarjas on hetkel kolm erinevat õlut – Citra IPA, Dark Lager ja American Ale. Neid täiendavad naturaalsed siidrid Pilvine Õun ja Mesine Pirn. Kõik tooted on müügil 0,33l klaaspudelites. Lisaks on esmakordselt Horeca-sektoris saadaval vaaditoodetena IPA ja kuiv õunasiider Paljas Õun. Lisainfo toodete – sh maitseomaduste – kohta on leitav aadressilt www.antvärk.ee

Press

Küsimuste korral palume ühendust võtta.

Kommunikatsioonijuht

Kristiina Tamberg

Email [email protected]