Menüü

Alkoholivaba õlle jaoks tuli turule eraldi bränd Saku GO

Jaanuarist alates ei müü Saku Õlletehas alkoholivaba õlut enam oma põhibrändi Saku Originaal nime, vaid uue kaubamärgi Saku GO all. Muudatuse eesmärk on tuua kiire kasvuga alkoholivabade õllede turul tarbijateni väga selgelt alkoholist eristuv toode.

„Otsus tuua turule Saku GO on kaalutletud samm alkoholivaba õlle paremaks eristamiseks alkohoolsetest jookidest. Loodame nii aidata tarbijal kaupluses alkoholivaba õlle lihtsamalt üles leida ning rõhutada vastutustundliku tarbimise olulisust,“ rääkis Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms.

Alkoholivaba õlle turg Eestis on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud, andes tunnistust tarbijate teadlikest valikutest ja suunast tervislikkuse poole. „Viimase viie aastaga on alkoholivaba õlle turuosa kasvanud kahekordseks,“ tõi Härms välja. „Eelmise aasta põhjal võime öelda ka seda, et alkoholivaba õlu pole mitte ainult suvejook, vaid on oma stabiilse tarbijaskonna leidnud aastaringselt,“ rääkis ta.

GO nimetus on suunatud aktiivsele tegutsemisele, tuues esile, et alkoholivaba õlu sobib nii sporditegevusest taastumiseks, kui ka puhkehetkel janu kustutamiseks.

Saku peaõllemeister Tarmo Tappo tõi Saku Go alkoholivaba õlut iseloomustades esile selle värske maitse ja humalase aroomi. „Tegu on traditsiooniliselt kääritatud õllega, mille tootmiseks esmalt pruulitakse alkoholi sisaldav õlu ning seejärel eemaldatakse alkohol,“ kirjeldas ta.

Saku GO kaubamärki kandvad purgid sisaldavad alkoholivaba õlle tarbijate jaoks juba tuttavaid Saku tooteid, mis varem olid müügil Saku Originaal Alkoholivaba ja Saku Originaal Alkoholivaba Nisuõlu nime all. „Kuna meie varasemad alkoholivabad õlled on saanud üheks tarbijate lemmikutest, siis jääme GO sarjas samade maitsete juurde,“ märkis Härms.

Saku GO alkoholivaba hele õlu on juba suuremates kauplustes müügil, nisuõlu jõuab kauplustesse veebruari alguses. Õlu on pakendatud 0,5l plekkpurkidesse. 

Press

Küsimuste korral palume ühendust võtta.

Kommunikatsioonijuht

Kristiina Tamberg

Email [email protected]