Menüü

NORDICA VALIS PARTNERIKS SAKU

Nordica uuendas juunis oma pardamenüü ja -poe valikut, alustades esmakordselt Saku jookide pakkumist.

Nordica teenindusjuhi Tiina Riismandeli sõnul toimusid lisaks jookidele mitmed muutused võileibade, suupistete ja maiustuste valikus. “Meie absoluutune hitt pardal oli, on ja jääb olema kiluvõileib, mille kõrvale toome aga eesti tootjatelt mitmed uudsed ja tervislikud suupisteid nagu toortatrakrõpse, pähklisegusid ja muud. Päris uus saab olema koostöö Sakuga,” lausus Riismandel.

“Täiendame menüüd ja poevalikut kaks korda aastas ning julgeme öelda, et üha enam pardal ostetakse, eriti suvistel puhkuselendudel. Kõige enam ostavad eesti toitu tagasi koju lendavad eestlased, mõningatel juhtudel on tulnud meie pakutavast ka puudu,” tähendas Riismandel.

Nordica pardamenüüst saab edaspidi osta õlledest Saku Originaali ja Karl Friedrichi ning äriklassis pakume Saku Kulda. Lisaks on Saku valikust pardal poolkuiv naturaalne õunasiider Antvärk Naked Apple ning maitsestatud mulliga vesi Vichy Bubbles Pear. Kõik need saavad olema pardal esindatud väikestes, 0,33 ml suurustes purkides. Kõikidele reisijatele pakutakse tasuta Vichy gaasita vett.

 

Press

Küsimuste korral palume ühendust võtta.

Kommunikatsioonijuht

Kristiina Tamberg

Email [email protected]