Saku tõi turule kolm uut tervislikku Vichy Vitamin vitamiinivett

10. Juuli 2015

Saku Õlletehas tõi turule kolm uut toniseerivat ja tervislikku Vichy Vitamin vitamiinivett.

“Karastusjookide ja pudelivee turul on Eesti tarbijate seas viimastel aastatel üha populaarsemaks muutunud vitamiinidega rikastatud veed ning seda trendi järgides tõi ka Saku turule uue tootesarja Vichy Vitamin,” lausus Saku Õlletehase turundusdirektor Kadri Ärm.

Kui kogu karastusjookide tarbimine on Eestis pigem stabiilne või näitab väikest langustrendi, siis maitsestatud ja vitamiinidega vee tarbimine on viimasel kolmel aastal kasvanud ligi kolmandiku.

“Vichy Vitamin tootesari koosneb kolmest joogist – greibimaitseline Vichy Vitamin Sport, multivitamiinimaitseline Vichy Vitamin Daily ning granaatõuna- ja vaarikamaisteline Vichy Vitamin Reload,” kirjeldas Ärm.

Vichy Vitamin Sport on sobivaim tarvitamiseks füüsilise pingutuse järel, taastades füüsilise pingutuse järel vedeliku- ja energiavarud. Joogis olevad vitamiinid ja mineraalid aitavad kehal taastuda, toetades lihaste tööd ja ainevahetust.

Vichy Vitamin Daily on sobiv värskendava joogina kogu päeva jooksul, kuna joogi vitamiinid ja mineraalid aitavad hoida keha tasakaalus päiksetõusust loojanguni.

Suvine granaatõuna- ja vaarikamaitseline Vichy Vitamin Reload aitab parandada keskendumisvõimet ning aitab hoida mõtted selged. Joogis olevad vitamiinid ja mineraalid toetavad vaimset tasakaalu ning närvisüsteemi toimimist.

Vichy Vitamin vitamiiniveed on müügil 0,75l mugavalt taassuletava korgiga plastikpudelites, joogi soovituslik jaehind on 0,89 eurot.

Saku veebränd Vichy on Eesti turul alates 1996. aastast. Tootevalikus on maitsestamata lauaveed Vichy Classique Still ja Vichy Classique Carbonated, looduslike maitse- ja lõhnaainetega maitsestatud lauavee tootesari Vichy Fresh, spordijook Vichy Sport ning kõige uuemana Vichy Vitamin vitamiiniveed.

Lisainfo: Jan Jõgis-Laats, e-mail: meedia@saku.ee, tel. 56 496 382

X Sulge
OLEN VÄHEMALT 18-AASTANE