Saku tõi turule traditsioonilise maitsega Lotte Limonaadi

12. Mai 2015

Eesti juhtiv joogitööstus Saku hakkas tootma säilitusainetevaba Lotte Limonaadi. Saku eesmärk on tõusta karastusjookide segmendis koduturul juhtivate tootjate hulka.

“Lotte Limonaadiga siseneb Saku karastusjookide segmenti ning teeme seda koostöös väga tugeva partneri Lottemaaga,” ütles Saku Õlletehase turundusdirektor Kadri Ärm. “Kavatseme lähiaastatel sellesse segmenti oluliselt panustada ja näeme Lotte Limonaadil potentsiaali tõusta Eesti eelistatumate karastusjookide sekka.”

Koostöös Lottemaaga rajatakse 30. mail avatavasse teemaparki uue atraktsioonina ka Lotte Limonaadimasin. “Usume, et armastatud Lotte tegelaskuju uus atraktsioon muutub ka teemapargi külaliste hulgas väga populaarseks,” märkis Ärm.

Kadri Ärmi sõnul valitseb karastusjookide turul Eestis tugev konkurents, kus traditsioonilise maitsega limonaadid on koolajookide kõrval populaarsuselt teisel kohal.

“Usume, et uus limonaad leiab karastusjookide tarbijate hulgas sooja vastuvõtu tänu väga tuntud ja armastatud Lotte tegelaskujule ja kvaliteetsele ning säilitusainetevabale koostisele,“ märkis Ärm.

Lotte Limonaad on kauplustes saadaval 0,5l ja 1,5l mugavates plastpudelites. Pooleliitrise pudeli soovituslik jaehind on 49 eurosenti ning 1,5-liitrisel pudelil 89 eurosenti. Sellele lisandub pandipakendi tasu.


Lisainfo: Jan Jõgis-Laats, 56 496 382, jan@hamburg.ee

X Sulge
OLEN VÄHEMALT 18-AASTANE