Toetame

Eesti Suusaliit

Eesti õlleturu liidrina on Saku Õlletehase jaoks tähtis anda oma panus Eesti ühiskonna arengusse, toetades sporti ja kultuuri ning aidates kaasa meie rahvuslike ettevõtmiste kordaminekule.
Saku Õlletehasel on pikaajaline koostöö Eesti Suusaliiduga. Eesti murdmaasuusatamise rahvuskoondise peasponsorina on Saku kaasa aidanud meie suusasportlaste suurepäraste tulemuste saavutamisele maailmaklassi võistlustel ja Olümpiamängudel.

TÜ Rock

Mitmeid aastaid on Saku olnud seotud Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnaga TÜ/Rock, mis on Eesti ja Euroopa korvpalli väljakutel arvestatav vastane igale meeskonnale.
Saku Suurhall

Saku Õlletehase toel tegutseb Tallinnas Eesti suurim siseruumidega kontsertide ja spordivõistluste areenina Saku Suurhall.

Tallinn 2011

2011. aastal on Tallinn Euroopa Kultuuripealinn. Saku Õlletehase on Tallinn 2011 Kultuuripealinna ametlik suurtoetaja ja kultuuriaasta auväärseks tähistamiseks pruulitakse Saku Kuld kultuuriaasta eripruul.
Õllekultuuri edendaja.

Muude Saku Õlletehase olulisemate ühiskondlike tegevustena võib esile tõsta Eesti õllekultuuri edendamist. Sel eesmärgil on  Saku Õlletehas toetanud gastronoomia konkursil ’Hõbelusikas’ parima pubi kategooria loomist ja Eesti parima pubi valimist. Lisaks toetame samal konkursil Eesti Õlletootjate Liidu egiidi all õlle serveerimise kategoorias auhinna väljaandmist. Saku Õlletehas peab kultuurset õlletarbimist väga oluliseks ja panustab ka edaspidi Eesti õllekultuuri edendamisse.
Lisaks tavapärasele koostööle on Saku Õlletehas palju kaasa aidanud kohaliku eluolu edendamisele Saku alevikus. Õlletehase abiga on oma elujärge parandanud teiste hulgas  nii kohalik lasteaed, kool kui ka huvikeskus. Lisaks korraldatakse koos erinevaid meelelahutusüritusi.
2005. aasta suvest kannab  Saku alevik Eesti Õllekultuuri pealinna tiitlit.

X Sulge
OLEN VÄHEMALT 18-AASTANE